Laden Evenementen

« Alle Evenementen

LOLLO MEIER SEXTET (GYPSY JAZZ/SWING)

20 november|20:30 - 23:00

Donderdag 20 november organiseert Ap Art Events in het Cultuurhuis Heerlen een veelbelovend gypsy jazz concert. Op het fiche staat een optreden van gitaarvirtuoos Lollo Meier met zijn band. Lollo Meier eert Django Reinhardt maar speelt ook eigen composities. Hij speelde op alle grote Django festivals door heel Europa en speelde in theaters door heel Europa tot aan New York.

Lollo Meier – De legendarische

Nederlandse Gipsy Swing gitarist-meester, componist, en bandleider en arrangeur. Lollo Meier die ook all met grote legendarische gitaristen samen op de grote podiums gespeeld heeft! Zoals groot meesters fapy Lafertin en Stochelo Rosenberg en ook met de legendarische Hank Marvin van de The Shadows. En veel meer op de wereld! Lollo Meier komt uit een elitefamilie van Sinti-spelers. Zijn doel: de muziek van Django voortzetten, met een stijl en techniek die traditioneel, melodieus, lyrisch, gevoelig en vrolijk is. Zijn honingzoete composities hebben een verfrissende, authentieke Django-smaak en worden gespeeld met buitengewoon talent, een unieke stijl en een verbazingwekkende flexibiliteit die duidelijk weerspiegelt dat hij muziek maakt waar hij van houdt.

Een man van stijl, gratie en humor, Lollo’s pure melodieuze spel raakt zijn publiek en maakt Django’s muziek vandaag net zo fris als 80 jaar geleden!

Bezetting

Lollo Meier : solo gitaar
Bert Smits: viool
Bram van Es. : ritme gitaar
Happy Hendrix : zang
Melvin Konings : contrabas
René Zegers: ritme gitaar

Gegevens

Datum:
20 november
Tijd:
20:30 - 23:00
Site:
https://www.ticketkantoor.nl/shop/lollo

Organisator

Ap Art Events
Telefoon
06-5199 6157
Bekijk de site van Organisator

Locatie

Cultuurhuis Heerlen
Sittarderweg 145
Heerlen, 6412CD Nederland
+ Google Maps
Telefoon
045 561 2121
Bekijk de site van Locatie

Het is niet altijd mogelijk om zonder reservering een concert te bezoeken. Check de website van de organisator.